Публікації

5-6 класи модуль баскетбол

Зображення
  Баскетбол вид спорту: командна гра з м'ячем Мова Спостерігати Редагувати Баскетбо́л  ( англ.   basketball  від  basket  — «кошик» і  ball  — «м'яч»;  заст. ,  діал. кошикі́вка [1] [2] [3] [4]  або  коші́вка [5] [6] ) — спортивна командна гра з  м'ячем , який закидають  руками  в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті на висоті 3 метри 5 сантиметрів (10  футів ) над майданчиком. Баскетбол є  олімпійським видом спорту . Баскетбольний м'яч Розміри  баскетбольного майданчика Грають дві команди по 5 осіб на майданчику 28×15 м. На коротких сторонах майданчика укріплені на  щитах  на висоті 305 см «кошики» — металеві кільця  діаметром  45 см з мотузяною сіткою без дна. Переможцем визнається команда, якій вдалось більше число разів закинути м'яч у «кошик» супротивників. Тривалість гри — чотири періоди по 10 хвилин, з двохвилинними перервами між першою та другою і третьою й четвертою чвертями, та великою перервою у 15 хвилин між другим та третім періодом. В  Націона

5-6 класи модуль гандбол

Зображення
  Гандбол Перейти до навігації Перейти до пошуку Гандбол  ( дан . håndbold, англ.  handball  вiд  hand  — рука і  ball  — м'яч) — командна спортивна  гра ,  олімпійський вид спорту . В гандбол грають на спеціальному майданчику між двома командами по сім спортсменів у кожній (шість польових гравцiв та воротар). Перемогу дає перевага у кількості забитих м'ячів (голів). Тривалість гри — 2  тайми  по 30  хв . Позиції гравців: центральний, лінійний, півсередній (2), крайній (2),  воротар . Зміст 1 Історія гри 1.2 Розвиток гандболу в Україні 2 Правила гри 2.1 Майданчик для гри 2.2 Ворота 2.3 М'яч 2.4 Команда 2.5 Судді 2.6 Тривалість гри 2.7 Гра 2.8 Воротар 2.9 Кидки 2.9.1 Початковий кидок 2.9.2 Кидок з-за бічної лінії 2.9.3 Кидок воротаря 2.9.4 Вільний кидок 2.9.5 7-метровий кидок 2.10 Покарання 2.10.1 Попередження 2.10.2 Видалення на 2 хвилини 2.10.3 Дискваліфікація 3 Переможці олімпіад 4 Чемпіонат України з гандболу 2015/16 4.1 Жінки 4.2 Чоловіки 5 Посилання Історія гри Гандбол